Utilizamos gallestas para mejorar la experiencia de navegación recopilando datos estadísticos, si continuas navegando entendemos que acceptas su uso

Acepto

1. Política de Protecció de dades de caràcter personal

Les dades de caràcter personal de que disposa la Fundació Conservatori del Liceu es tracten de manera confidencial, amb compliment adequat i constant de les disposicions contingudes en la Llei orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de dades de caràcter personal (en endavant, la “LOPD”), i també en el Reial decret 1720/2007, de 21 de desembre, pel qual s’aprova el Reglament de desenvolupament de l’LOPD; i el Reglament (UE) 2016/679, de 27 d’abril del 2016, relatiu a la protecció de les persones físiques en relació amb el tractament de dades personals i la lliure circulació d’aquestes dades.

El CONSERVATORI DEL LICEU es compromet a tractar les dades de caràcter personal d’acord amb les instruccions dels usuaris que les hagin proporcionades, i a no aplicar-les ni utilitzar-les amb finalitats diferents. També es compromet a no comunicar-lesa d’altres persones tret que la part en qüestió hi hagi consentit de manera prèvia i expressa.

Així mateix, l'informem que pot exercir els seus drets d'accés, rectificació, cancel·lació, oposició, limitació i, si s’escau, portabilitat mitjançant correu electrònic a:

 Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo. ,ref. PROTECCIÓ DE DADES.

L'usuari garanteix que les dades personals facilitades són certes i es fa responsable de comunicar qualsevol modificació d'aquestes dades. 

L'usuari serà l'únic responsable de qualsevol dany o perjudici, directe o indirecte, que pogués ocasionar la Fundació Conservatori del Liceu a qualsevol tercer, a causa de l'ompliment dels formularis amb dades falses, inexactes, incompletes o no actualitzades.

FUNDACIÓ CONSERVATORI DEL LICEU

carrer Nou de la Rambla 88, 08001 de Barcelona

CIF G 58460569

2. Propietat intel·lectual i industrial 

Tots els continguts de la present pàgina web, incloent-hi, sense caràcter limitatiu, textos, gràfics, imatges, el seu disseny i els drets de propietat intel·lectual que poguessin correspondre als esmentats continguts, així com totes les marques, noms comercials o qualsevol altre signe distintiu són propietat dels seus legítims propietaris, i queden reservats tots els drets sobre aquests.

Queda prohibit qualsevol acte de reproducció dels continguts, en el tot o en una part, amb qualsevol forma o mitjà, sigui mecànic, electrònic, reprogràfic o un altre, així com qualsevol acte de difusió, comunicació pública o distribució, sense la prèvia autorització expressa i per escrit de la Fundació Conservatori del Liceu o dels seus legítims propietaris.

Fotos: - Arxiu fotogràfic Fundació Conservatori del Liceu

3. Vincles

La Fundació Conservatori del Liceu no assumeix cap responsabilitat sobre els vincles externs que, en el seu cas, es poguessin incloure a la pàgina web, és per això que l'usuari accedeix exclusivament sota la seva responsabilitat al contingut i en les condicions d'ús que es regeixin en aquests vincles.

 

4. Legislació i fur aplicable 

El present avís legal es regeix en tots i cada un dels seus extrems per la llei espanyola. En el cas que hi hagués qualsevol conflicte o discrepància, el fur aplicable serà el dels jutjats i tribunals de Barcelona.

últimes notícies

Últims videos

Joan Codina - Premi Extraordinari del Conservatori Liceu de Jazz i Música Moderna 2018
PREMIS EXTRAORDINARIS del CONSERVATORI LICEU (2018)Joan Codina (trombó) Premi Extraordinari d'Int...
Júlia Fortuny i Bernat Sánchez - Premi Extraordinari del Conservatori Liceu 2018
PREMIS EXTRAORDINARIS del CONSERVATORI LICEU (2018)Júlia Fortuny i Bernat Sánchez (piano) Premi ...
Serena Sáenz - Premi Extraordinari del Conservatori Liceu 2018 - 'Die Zauberflöte' i 'Rigoletto'
PREMIS EXTRAORDINARIS del CONSERVATORI LICEU (2018)Serena Sáenz (soprano) Premi Extraordinari d'I...
Acte de Graduació de la Promoció 2014-2018 - Conservatori Liceu
El divendres 8 de juny de 2018 es va celebrar a l’Auditori del Conservatori del Liceu l’Acte de ...
1838 - 2018: El Conservatori del Liceu al Saló de Cent de l'Ajuntament de Barcelona
El 2 de maig de 2018 el Conservatori del Liceu va celebrar al Saló de Cent de l'Ajuntament de Barce...
La Cenerentola - Cicle Liceu Cambra (Màster en Interpretació d'Òpera)
La Cenerentola ha estat una de les grans produccions de l’actual temporada artística del Conserva...
Masterclass amb Gustav Rivinius - Cicle Liceu Cambra
Considerat per molts el “millor intèrpret viu de Txaikovski”, el gran violoncel·lista Gustav R...

Conservatori del Liceu

Carrer Nou de la Rambla, 88
08001 Barcelona
(+34) 93 327 12 00
CONTACTE

 

Troba'ns a

facebook-icon  twitter-icon  youtube-icon

 Premis i Reconeixements 

Creu Sant Jordi de la Generalitat de Catalunya
Medalla d’Or al Mèrit Cultural de l’Ajuntament de Barcelona
Medalla d'Or del Gran Teatre del Liceu
Menció especial de l’Associació Amics de la Rambla
Homenatge 175anys - Cambra de Comerç de Barcelona
Premi Europeu a l’Excel·lència - Fundació de Foment Europeu AEFE

CONSERVATORI DEL LICEU   ©reservat tots els drets 2013   

avis legal    mapa web