Utilizamos gallestas para mejorar la experiencia de navegación recopilando datos estadísticos, si continuas navegando entendemos que acceptas su uso

Acepto
Jueves, 16 Febrero 2017 12:23

La Directora General del Conservatori del Liceu és entrevistada al programa "Camí a l’Èxit", de CoolturaFM

El passat dimarts 31 de gener la Directora General del Conservatori del Liceu, Sra. Maria Serrat, fou entrevistada al programa Camí a l'Èxit, emès per CoolturaFM. Aquest espai conduït per l'escriptora i coach Imma Arias s'emet cada dia de dilluns a divendres a les 23 h. en aquesta plataforma cultural multimèdia (amb emissions de ràdio digital per TDT, internet i APPS) que té com a objectiu primordial fer costat a les iniciatives culturals emergents i alternatives de Barcelona a través del potencial comunicatiu de les noves tecnologies.

Camí a l'Èxit escollí al Conservatori del Liceu com a tema del seu programa, i vam poder gaudir d'una extensa entrevista en la qual la Sra. Maria Serrat explicà el projecte artístic i pedagògic d'aquesta institució cultural i acadèmica històrica.

Podeu escoltar l'entrevista i veure'n el vídeo aquí:
https://www.youtube.com/watch?v=G-jn2UTUoNQ&spfreload=5

Conservatori del Liceu

Carrer Nou de la Rambla, 88
08001 Barcelona
(+34) 93 327 12 00
CONTACTE

 

Troba'ns a

facebook-icon  twitter-icon  youtube-icon

 Premis i Reconeixements 

Creu Sant Jordi de la Generalitat de Catalunya
Medalla d’Or al Mèrit Cultural de l’Ajuntament de Barcelona
Medalla d'Or del Gran Teatre del Liceu
Menció especial de l’Associació Amics de la Rambla
Homenatge 175anys - Cambra de Comerç de Barcelona
Premi Europeu a l’Excel·lència - Fundació de Foment Europeu AEFE

CONSERVATORI DEL LICEU   ©reservat tots els drets 2013   

avis legal   mapa web