Utilizamos gallestas para mejorar la experiencia de navegación recopilando datos estadísticos, si continuas navegando entendemos que acceptas su uso

Acepto

banner-setmana.cultural-2017

Setmana Cultural - Portes Obertes 2018

 

El Centre Professional de Música del Liceu ofereix ensenyaments musicals per a totes les edats en música clàssica i música moderna. El Conservatori Professional, l’Aula de Música Moderna i Jazz i l’Escola de Música Urquinaona, comparteixen instal·lacions, amb propostes de programes per a nens, joves, adults i preparació als ensenyaments superiors.

Durant la Setmana Cultural de Portes Obertes us convidem a conèixer de ben a prop l’oferta educativa del nostre centre, per això hem preparat tot un seguit d’activitats participatives i jornades obertes al públic. Totes les activitats són de lliure accés

Podeu consultar el programa complet de les activitats:

program-setmana-cultural-2017

Conservatori del Liceu

Carrer Nou de la Rambla, 88
08001 Barcelona
(+34) 93 327 12 00
CONTACTE

 

Troba'ns a

facebook-icon  twitter-icon  youtube-icon

 Premis i Reconeixements 

Creu Sant Jordi de la Generalitat de Catalunya
Medalla d’Or al Mèrit Cultural de l’Ajuntament de Barcelona
Medalla d'Or del Gran Teatre del Liceu
Menció especial de l’Associació Amics de la Rambla
Homenatge 175anys - Cambra de Comerç de Barcelona
Premi Europeu a l’Excel·lència - Fundació de Foment Europeu AEFE

CONSERVATORI DEL LICEU   ©reservat tots els drets 2013   

avis legal    mapa web