Utilizamos gallestas para mejorar la experiencia de navegación recopilando datos estadísticos, si continuas navegando entendemos que acceptas su uso

Acepto

Recitals Graduació Superior i màster 2017

RECITALS DE CANT 

 

 recitals-cant

Dilluns 29 de maig:

Dimarts 30 de maig:

Dimecres 31 de maig:

AuditoriAuditoriAuditori
Recitals Grau SuperiorRecitals Grau SuperiorRecitals Grau Superior
   
17.00 María Ángel Leo17.00 Guillem Batllori19.00 Meritxell Iglesias
17.45 Quim Cornet17.45 Josep Ramon Cleves 
19.00 Maria Ferriol19.00 Rosamaria Ramírez 
19.45 Laura Martínez19.45 Helena Ressurreiçao 

 

 

 

 RECITALS DE PIANO

 

 

recitals-piano

Divendres 26 de maig:

Dissabte 27 de maig:

Dijous 1 de juny:

AuditoriSala de CambraAuditori
Recitals Màster  Recitals Grau Superior (PEDAGOGIA)Recitals Grau Superior/Màster
11.00 Elisabeth Vera10.00 Cristina Mateos 15.00 Fernando Nuno Dos Santos Loura
12.00 Íker Amuriza10.40 Elisabeth Capdevila 16.00 Ivana Govedarska
15.00 Julián Ramos11.30 Meritxell Lázaro 17.00 Daria Piltyay
16.00 Álvaro Mur 12.10 Mónica Cubero 18.00 Joaquim Font 
17.00 Javier José Moraga   
18.00 Lorelle McNaughton   
 Auditori 
 Recitals Grau Superior 
 12.50 Albert Colomar 
 15.00 Eric Ledesma  
 16.00 Imanol Casán   
   

Divendres 2 de juny:

Dimecres 7 de juny:

Divendres 9 de juny:

Sala de CambraAuditoriSala de cambra
Recitals Grau SuperiorRecitals Grau Superior/MàsterRecitals Grau Superior/Màster
11.30 Màxim Ballet10.45 Clara Torralba
11.00 Lucía Vañó
 11.30 Fei Chen Song12.00 Marc Escobar 
 12.15 Gao Yi13.00 Ángel Cámara 
 13.30 Carolina Santiago 

 

 

RECITALS DE CORDA 

 

recitals-corda

Dimecres 7 de juny:

Diumenge 11 de juny:

Dimarts 13 de juny:

Sala de cambraSala de cambraSala de cambra 
Recitals Grau Superior/Màster Recitals Grau Superior/Màster Recitals Grau Superior/Màster 
16.00 Luis Orlando Arcos, violoncel   11.00 Marcel Ignacio, violí   11.00 Sergi Ruiz, violí  
17.00 Neus Navarrete, violí12.00 Pere Freixa, violí   12.00 Lluis Augustí Tinoco, violí 
 13.00 Mari Carmen Vélez, violoncel  13.00 Anna Godoy, arpa   
 15.00 Noelia Criado, violoncel15.00 Anna Sánchez, violoncel  
 16.00 Júlia Ferrer, viola
16.00 Paula Blázquez, violoncel     
 17.00 Oriol Illa, viola17.00 Laura Masferrer, violoncel    
 18.00 Albert Coronado, viola18.00 Anna Grenzner, violoncel
 19.00 Alejandro Ciria, viola19.00 Carla Peña, violoncel
 20.00 Blanca Squarzanti, viola    
   

Dijous 15 de juny:

Divendres 16 de juny:

Dissabte 17 de juny: 

Sala d’orquestraSala de cambraSala de cambra
Recitals Grau Superior/MàsterRecitals Grau Superior/Màster Recitals Grau Superior/Màster 
13.00 Alejandro Yébenes, violoncel  12.00 Paula Roca, viola   12.00 Júlia Álvaro, violí  
15.00 Otilia Dan, violí  13.00 Francesc García Sania, viola   13.00 Anton Florenza, contrabaix  
 15.00 Núria Viñals, violí    15.00 Marina Peralba, violoncel  
Sala de cambra16.00 Valeria Roa, violí   16.00 Berta Planell, violoncel  
Recitals Grau Superior/Màster 17.00 Cristina Monferrer, violí  17.00 Patricia Abalos, violoncel  
16.00 Meagan Elizabeth Slattery, violí   18.00 Alba Ramírez, violí   
17.00 Anayely Olivares, violí    19.00 Caterina Juanico, violí    
18.00 Isabel Archs, violí     
19.00 Maria Gibert, arpa      
   

Diumenge 18 de juny:

  
Sala de cambra  
Recitals Grau Superior/Màster  
11.00 José María Cuadra, violoncel     
12.00 Gloria Expósito, violoncel     
15.00 Josep Poblet, violí     
16.00 Miquel de Jorge, violí     
17.00 Judith Franch, violí      
18.00 Tomas Cunsolo, violí  
19.00 Asier Merino, violí    

 

RECITALS DE GUITARRA

 

 recitals-guitarra

Divendres 2 de juny: 

Dissabte 3 de juny: 

Dimarts 6 de juny:

Teatrino RamblesTeatrino RamblesAuditori
Recitals Grau SuperiorRecitals Grau Superior/Màster Recitals Grau Superior/Màster 
17.00 Jordi Castillo (flamenc)12.00 Humberto Luna 20.00 Ali Jorge Arango
17.45 Daniel Candel (flamenc)13.00 Sílvia Nogales  
18.30 Juan Manuel Avila (flamenc)16.00 Michel Fidalgo 
19.15 Javier Vélez17.00 Marta Babot 
20.00 Andrés Hernández (flamenc)18.00 Michel Meira 
 19.00 Carles Hoyo 
 20.00 Giancarlo Scevola  

 

RECITALS DE JAZZ I MÚSICA MODERNA

 

recitals-jazz

Divendres 2 de juny: 

Dilluns 12 de juny:

Dijous 15 de juny: 

AuditoriCafeteriaCafeteria
Recitals Grau SuperiorRecitals Grau SuperiorRecitals Grau Superior
11:00 Roger Mir, saxòfon11.00 Catalina Camargo, veu10.30 Eudald Font, bateria
13:00 Pere Xirau, bateria12.30 Peru Peñafiel, contrabaix11.30 David Carcelén, bateria
 15.00 Javier del Barco, bateria12.30 Nicolás Correa, bateria
 16.00 David Nicolalde, bateria  
 17.00 Ricardo Celestino, bateria  
 18.00 Carles Ratera, baix elèctric 
 19.00 Joseba Gállego, percussió 
 20.00 Guillem Arnau + Pere Carlos, percussió + baix elèctric
 21.00 Pablo Domínguez, percussió 
   
 Sala de cambra 
 Recitals Grau Superior/Màster
 15.00 Magalí Sesé, veu 
 17.00 Anfisa Proskuryakova, veu 
 18.00 Noelia Ortega, veu  
 19.00 Ariana Delgado, veu  
   

Divendres 16 de juny:

  
Cafeteria  
Recitals Grau Superior  
11.30 Edgard Coello, guitarra  
13.30 Mattia Sinigaglia, guitarra  
15.30 Rodrigo Arias, guitarra  
16.30 David Morchón, guitarra  
17.30 Rafael Ulecia, guitarra  
18.30 Armando Erenas, guitarra  
19.30 Rubén Luis, guitarra  
20.30 Luis Miranda, bateria  
21.30 Aarón Barreiro, vibràfon  
   
Sala d’orquestra  
Recitals Grau Superior/Màster   
12.00 Josep Haro, piano  
13.00 Bernat Casares, piano  
15.00 Ezequiel Balseca, piano  
16.00 Álvaro Torres, piano  
17.00 Inti Fernández, saxòfon   
18.00 Martín Díaz, saxòfon   
19.00 Josep Enric Juanós, trompeta  
20.00 Oriol Jiménez Buzzi, saxòfon   

 

RECITALS DE VENT I PERCUSSIÓ

 

 recitals-vent

Divendres 2 de juny:

Dissabte 3 de juny:

Diumenge 4 de juny: 

AuditoriAuditoriAuditori
Recitals Grau Superior/MàsterRecitals Grau Superior/MàsterRecitals Grau Superior/Màster
16.00 Eric Zaragoza, trompeta10.00 Iñaki Bermúdez, saxòfon11.00 Ruben Hausmann, trompa
17.00 Juliana Rita Roig, trompeta11.00 Narcís Argemí, saxòfon12.00 Francina Mercadal, trombó
18.00 Miquel Campos, trompeta12.00 Núria Moreno, oboè13.00 Marcel Comellas, tuba
19.00 Ferran Cañas, trompeta13.00 Sonia Rincón, oboè15.00 Raúl Castro, tuba
 14.00 Gerard Serrat, trombó16.00 José Victor Hernándis, trombó
 15.00 Elena Naldi, saxòfon17.00 Guillem Boltó, trombó
 16.00 Ascen Pérez, saxòfon18.00 Joan Arnau Caparrós, tuba
 17.00 Juan David Romero, saxòfon 
 18.00 Ferran Planas, saxòfon 
 19.00 Mireia Pellisa, saxòfon 
   

Divendres 9 de juny: 

Diumenge 11 de juny:

 
AuditoriAuditori 
Recitals Grau Superior/MàsterRecitals Grau Superior/Màster 
10.00 Miguel García, fagot10.00 Concepción Mota, flauta   
11.00 Edgar Andrés, fagot11.00 Héctor Rodríguez, flauta  
12.00 Maximilian Schneider, clarinet12.00 Nicolás Hernández, flauta 
13.00 Cristian Molina, clarinet13.00 Marta Torres, flauta 
  
 Sala d’orquestra 
 Recitals Grau Superior/Màster 
 

11.00 David Negrié 

 
 

12.30 Francisco Antonio Romero, trompa

 

 

RECITALS DE CAMBRA

 

 

recitals-cambra

Dimarts 6 de juny:

  
Auditori  
Recitals Màster  
16.00   
Berenice García, piano  
Julián Ramos, piano  
   
17.00  
Valeria Roa, violí  
Francesc Garcia, viola  
Noelia Criado, violoncel  
Àngel Cámara, piano  
   
18.00  
Meagan Elizabeth Slattery, violí  
Tijana Panzalovic, guitarra  
   
19.00  
Beatriz Gallardo Olmedo, flauta  
María Jesús Bernal, guitarra   

Conservatori del Liceu

Carrer Nou de la Rambla, 88
08001 Barcelona
(+34) 93 327 12 00
CONTACTE

 

Troba'ns a

facebook-icon  twitter-icon  youtube-icon

 Premis i Reconeixements 

Creu Sant Jordi de la Generalitat de Catalunya
Medalla d’Or al Mèrit Cultural de l’Ajuntament de Barcelona
Medalla d'Or del Gran Teatre del Liceu
Menció especial de l’Associació Amics de la Rambla
Homenatge 175anys - Cambra de Comerç de Barcelona
Premi Europeu a l’Excel·lència - Fundació de Foment Europeu AEFE

CONSERVATORI DEL LICEU   ©reservat tots els drets 2013   

avis legal   mapa web