utilitzem galetes per millorar l'experiència de navegació recopliant informació estadística, si continues navegant entenem que acceptes el seu ús

Accepto

Dept. Cant

cant

Dilluns 15 de juny, Auditori

18:00h Ariadna Casabó
18:45h Anna Elagin
19:30h Clara Florit

Dimarts 16 de juny, Auditori

17:00h Ma Josep Rodríguez
17:45h Mireia López
18:45h Esther Ribot
19:45h Lorena Baines

Dimecres 17 de juny, Auditori

17:00h Ulrike Haller
17:45h Elena Mateo
18:45h Sara Blanch
19:30h Paula Sánchez 

Dept. Guitarra

guitarra

Dissabte 6 de juny, Sala de cambra

10h Marta Crous
11h Albert Conesa
12h Miguel Marin
16h Miguel Jairod
17h Marc Segura
18h José Rider

Dissabte 13 de juny, Sala de cambra

10h Angel Agulló
11h Carles Escanellas
12h Alba Sesé

Dept. corda

corda

Dimarts 19 de maig

19h Mireia Carreras

Dilluns 25 de maig

16h       Borja Peiron
17h       Alessandra Gallo
18h       Raquel Pabán
19h       Ignasi Solé
20h       Laura Conesa

Dimarts 26 de maig

14h       Xavier Piñol
15h       Cristina Ramírez
16h       Alicia Domínguez
17h       Eduard Freixa
18h       Asia Jiménez
19h       Enric Masip
20h       Laura Zapata

Dimecres 27 de maig

14h       Marc Garcés
15h       Patricia Gómez
16h       Núria Gorchs
17h       Mireia Vilalta
18h       Laura Urteaga
20h       Marc Martí

Dijous 28 de maig

15h       Maria de Palol
16h       Alexa Farré
17h       Alba Hinojosa
18h       Joan Mestre
19h       Aida Ortiz

Dissabte 30 de maig

15h       Ishatar Olmo
16h       Núria Joan
17h       Laura Casals
18h       Carlota Novell
19h       David Egea

Dept. jazz

jazz

dillluns 18 de maig, Sala d'Orquestra

15 h   Remi Meurice
16 h   Albert Comaleras
17 h   Clara Pagán                    

dijous 21 de maig, Sala d'Orquestra

19 h   Abraham Creus
20 h   Eric Kopetz                    

Dimecres 27 de maig, Sala de Cambra

16h  Oriol Pujol
17h  Joan Claver
18h   Iago Aguado
19h   Blai Masó                       

dimecres 03 de juny, Sala d'Orquestra  

14h   Jankely Felix
15h   Ricard Parera
16h   Alex Fortuny
17h   Amaiur González
18h   Jordi Soler
19h   Owen Langer
20h   Juana Gaitán                      

Dijous 04 de juny, Cafè del Conservatori

17h   Eduard Puigrodon
18h   Oscar Ribera
19:30 h Pedro Campos & José Benítez

Dept. Piano

Sin título-1-05

4 de Juny Sala de Cambra 17.00h

Laura Casquet Herranz   (Pedg)

Duna Fontanet Sanz   (Pedg)

Sandra Iglesias Manresa  (Pedg)

15 de Juny Auditori 10.00h

Iker Armuriza Hernando

Virginia Casablancas

Clara Cuadern Masiques    (Pedg)

16 de Juny  Auditori 10.00h

Núria Llauradó Miralles   (Pedg)

Xavier Borja Bucar    (Pedg)

Núria Marés Ferrer   (Pedg)

Helena Guilera Recoder

Marina Gómez Nagales

16 de Juny Sala de Cambra 16.00h

José Andrés Castro Serrano   (Pedg)

Alicia Ferrer Yábar

22 de Juny  Auditori 10.00h

Cheng Wei

Pablo de Torres Pérez

Lara Streccia Casabona

 

 

Conservatori del Liceu

Carrer Nou de la Rambla, 88
08001 Barcelona
(+34) 93 327 12 00
CONTACTE

 

Troba'ns a

facebook-icon  twitter-icon  youtube-icon

 Premis i Reconeixements 

Creu Sant Jordi de la Generalitat de Catalunya
Medalla d’Or al Mèrit Cultural de l’Ajuntament de Barcelona
Medalla d'Or del Gran Teatre del Liceu
Menció especial de l’Associació Amics de la Rambla
Homenatge 175anys - Cambra de Comerç de Barcelona
Premi Europeu a l’Excel·lència - Fundació de Foment Europeu AEFE

CONSERVATORI DEL LICEU   ©reservat tots els drets 2013   

avis legal   mapa web