utilitzem galetes per millorar l'experiència de navegació recopliant informació estadística, si continues navegant entenem que acceptes el seu ús

Accepto

recitals-graduacio-web

CORDA

  
18 de maig - Cambra  
20hMaddi SanzArpa
   
22 de maig - Cambra  
17hOriol CatalàVioloncel
18hPaula Sánchez LahozVioloncel
   
23 de maig - Cambra  
16hGuillermo NasarreContrabaix
17hVíctor DomÍnguezContrabaix
19hMarc Dávila   Violí
20hPau GuiuViolí
   
29 de maig - Orquestra  
14hLeonardo GrossoContrabaix (Màster)
   
29 de maig - Cambra  
17hGabriel TornéViola
   
30 de maig - Cambra  
16hAndrea Talavero Violí
17hAlbert TorrebellaViolí
18hMariona MontagutViolí
19hAlba LleixáViolí
20hLaia Oliveras 
   
31 de maig - Cambra  
17hAlba SerracantViolí
18hMaria VilaViolí
19hGemma FàbregaViolí
20hSinead CormicanViolí
   
1 de juny - Cambra  
16hFeliu LlobetVioloncel
17hJulia Gonzalez MárquezVioloncel
19hMiquel FelipVioloncel
   
2 de juny - Cambra  
11hAndrea MantesArpa
12hEva ZimmerArpa
   
3 de juny - Orquestra  
15hJavier Claudio MartínezViolí
16hClara OlivaViolí
17hAinara DuranViolí
18hAriadna BatallerViola
19hLorena LópezViola
   
4 de juny - Auditori  
16hAitor Fernández SabioViolí
17hMarina FerrizViolí
18hVíctor RosViolí
19hClàudia PadillaViolí
   
6 de juny - Auditori  
14hDaniel OsorioViola (Màster)
15hJorgelina VillarnovoViolí (Màster)
16hBlanca Squarzanti(Màster)
17hAlejandro Rodríguez CiriaViola (Màster)
18hAlbert CoronadoViola (Màster)
19hPriscilla ValenzuelaViolí (Màster)
   
   
   

PIANO

  
24 de maig - Auditori  
11.30hElionor Girbau 
12.30hBlai Mañer 
   
29 de maig- Auditori  
15.30hSusana Gómez Vázquez(Màster)
16.15hZanya Montserrat Escolar 
17hCarlos Sánchez de la Campa 
   
5 de juny - Auditori  
16.30hAlex Hou 
17.15hMarc Pusó 
18hBlanca María Martínez Vilanova
18.45hElisabet Barroso 
   
11 de juny - Auditori  
10.30hNina Muñoz 
11.15hJavier Alciturri 
12hMisaki Pascual Maruyama(Màster)
13hAsami Pascual Maruyama 
13.45hBorja Gil 
14.20hCarolina Santiago 
   
12 de juny - Auditori  
10.30hJúlia Fortuny 
11.15hBernat Sánchez Farres 
12hGabriel Mata 
12.45hAlba Vila 
13.30hGabriel Lorenzo 
14.15hTània Fogàs 
15hLaura Miras 
   
17 de juny - Auditori  
10.30hAntoni Inglés 
11.15hLeyre Sáenz De Urturi 
12hLaura Casas 
12.45hElisabeth Vera(Màster)
13.30h  
   
19 de juny - Cambra  
10.30hSira Castell 
11.15hEliezer Samuel Freitez 
12hMaria Ortega 
12.45hOriol Luque 
13.30hEduardo Mendoza 
   

VENT

  
26 de maig - Auditori  
10hCèlia TortOboè
11h Pablo López Gonzalez Oboè (Màster)
12h Edgar Vasquez SandovalTrompeta (Màster)
13hAndrea CabrerizoTrompeta
15hJoan CànovesTrompeta (Graduació)
16hJhonatan Romero SanabriaTrompeta (Màster)
17.30hEric ZaragozáTrompeta (Màster)
18.30hJuliana Rita RoigTrompeta (Màster)
   
27 de maig - Auditori  
11hLaura-Leena PauniFlauta (Màster)
12hHelena LamasFlauta (Màster)
14hMarta Torres Flauta (Màster)
15hIvan Laborda Flauta (Màster)
   
2 de juny - Auditori  
10hAleix HerraezTrombó
11hPau CarbonellTrombó
12hAndreu GilBombardí
13hGisela VillamayorTrompa
14hAdrià AdellTrompa
15h Daniela TorresSaxòfon (Màster)
16h Melanie LarssonSaxòfon
17hSara AquinoClarinet (Màster)
18h Maria TorresClarinet
19h Beatriz de La PazClarinet (Màster)
   
3 de juny - Auditori  
10hJosep MasSaxòfon
11hAnaïs PasanauClarinet (Màster)
12hJaume OliverSaxòfon
13hRosa TorresClarinet
15hAnna Tena Flauta
16hCèlia PedrósFlauta
17hGenis Piqué Flauta
   
5 de juny  - Orquestra  
12hElisabeth VilardellFagot
   
   
   

JAZZ I MÚSICA MODERNA

  
   
16 de maig – Auditori  
12hCarolina AlabauVeu
   
17 de Maig - Cafeteria  
17hCarles BayoloBaix elèctric
18hIbai ArmendárizBaix elèctric
   
18 de Maig – Cafeteria  
20hAdrià ClaramuntBateria
21hJoan CodinaTrombó jazz
   
25 de maig - Cafeteria  
13.15hSamuel PassosContrabaix (Màster)
14.30hDaniel BahamónSaxòfon (Màster)
15.45hHéctor Jaca GuitarraGuitarra elèctrica (Màster)
17hVíctor OyarceBateria (Màster)
18.15hAngélica NoriegaVeu (Màster)
19.30hCamila PérezVeu (Màster)
   
25 de maig – Orquestra  
10.30hAlba AlsinaSaxòfon
11.30hAndreu DomènechSaxòfon
14hAlan PrietoClarinet
   
25 de maig – Auditori  
12.30hEdu Doreste + Ismael CabaleiroSaxòfon + Violí
   
26 de maig – Orquestra  
14hSebastià RossellóGuitarra elèctrica
15.15hEmanuel SonkaGuitarra elèctrica
16.30hRaquel PelayoVeu
17.45hDani FerruzPiano jazz
19hAndrea CrespoVeu
20.15hTom AmatPiano jazz
   
15 de juny - Cafeteria  
16hJake KlamburgBateria
17hLlorenç OrriolsBateria
18hToni LlullBateria
19hRafael LagunasBateria
20hEliodoro RecartBateria
   
   
   

GUITARRA

  
1 de juny -  Teatrino (Rambles)   
11hEdgar López 
12hJuan Ruano 
13hLaura Martin(Màster)
16hFrancesco de Grazia(Màster)
17hAitor García(Màster)
   
   

CANT

  
22 maig - Auditori  
15hHyeyun Bae(Màster)
15.45hSergio Monsalve(Màster)
16.30hVanesa García 
18hMariana Da Silva 
18.45hBeatriz De Sousa 
19.30hSerena Sáez 
   
23 maig - Auditori  
18.30hAgakura Burihabwa 
19.15hMeritxell Iglesias(Màster)
20hDesiré López 
   
25 maig - Auditori  
17hMontse Seró 
18.30hAndrea Orjuela(Màster)
19.15hCarlos Ortiz(Màster)
20hKristen Larsen(Màster)
   
28 de maig - Auditori  
15.30hKyung Eun Kim(Màster)
17hBlanca Martí 
17.45hJúlia Vaquero 
18.30hAlejandro Zúñiga 

Conservatori del Liceu

Carrer Nou de la Rambla, 88
08001 Barcelona
(+34) 93 327 12 00
CONTACTE

 

Troba'ns a

facebook-icon  twitter-icon  youtube-icon

 Premis i Reconeixements 

Creu Sant Jordi de la Generalitat de Catalunya
Medalla d’Or al Mèrit Cultural de l’Ajuntament de Barcelona
Medalla d'Or del Gran Teatre del Liceu
Menció especial de l’Associació Amics de la Rambla
Homenatge 175anys - Cambra de Comerç de Barcelona
Premi Europeu a l’Excel·lència - Fundació de Foment Europeu AEFE

CONSERVATORI DEL LICEU   ©reservat tots els drets 2013   

avis legal   mapa web